יכול לעניין אותך גם

חדשות הבידור

קרדיט:

in your face

אתל סררו היא לא עוד מאפרת. בעולם שבו המונח "ביוטי" הפך להיות נחלת הכלל ברשתות החברתיות, היא עוסקת בטיפוח ממקום של בטחון והעצמה. "אני לא קוראת לעצמי מאפרת או קוסמטיקאית. אני 'מעצבת פָּנִים'. למרות שאני מבינה שזה עידן של רשתות חברתיות והבלטת חיי הזוהר של מה שאת עושה, אותי פחות מעניין שהעבודה שלי תבלוט. חשוב לי שהלקוחה תצא יפה ומרוצה, ובעיקר בעלת ביטחון עצמי".

מורן שמואלוף

מורן שמואלוף

02/05/24

מקודם

אתל גדלה בירושלים, אבל הוריה היו יוצאי מרוקו ודוברי צרפתית. אביה היה מנהל בבנק דיסקונט ואמה הייתה מעצבת ותופרת בגדים. "שני ההורים שלי, זכרם לברכה, היו אנשים מתוקתקים מכף רגל ועד ראש. גם סבא שלי ז"ל היה אומן יודאיקה, מהם לקחתי את הראש לעיצוב, טיפוח ואסתטיקה. כבר בתור ילדה אהבתי לקחת מגזיני אופנה ועיצוב. הייתי מאפרת ומלבישה את הדוגמניות בעיתון בדרך ובצבעים שלי".

אביה נפטר לפני המון שנים, אבל אמה, ז'ורז'ט, נפטרה בשבת שאחרי ה7 באוקטובר "אמי הייתה חולה חודשים רבים, אבל המצב התדרדר מאוד בחגים וב7 באוקטובר היא כבר לא עמדה בזה. הייתי כל כך קשורה אליה והיינו קרובות מאוד, למרות שגרה באשקלון. את הימים הראשונים של המלחמה בילינו יחד בממ"ד ביתה, כשטילים עפים מעל ראשנו. זו הייתה חוויה נוראית, אני בטוחה, גם בשבילה", היא משתפת בעצב.

הוריה של אתל סררו.

כבר מילדות אתל רצתה ללמוד בחו"ל. בגיל 21 נסעה לניו יורק ללמוד איפור אצל "קריסטין ואלמי" בשדרה החמישית במנהטן. כבר אז נמשכה לעולם היופי והזוהר, "היו מגיעות אלינו נשים עם סטייל מטורף, מהממות ביופיין. אני מאוד התחברתי לעבודה ועשיתי הכל כדי להצליח. ספר צרפתי בשם רוג'ר רסקה הציע לי חוזה ל-5 שנים, לעבוד איתו בצמוד במספרה, עם הזדמנויות לעבוד בערוץ TV1 וב"ווג", וויתרתי, כי הייתי ילדה וזה הרתיע אותי. עד היום זו החרטה הכי גדולה שלי", היא מספרת.

היא חוזרת לירושלים ומתחילה לעבוד ב"הינומה" עם כלות ושמה הופך לשם דבר "כאן, למעשה, התחלתי להיוודע לקהל הנשים הירושלמיות. היום, אין אחת בעיר שלא מכירה אותי מהתקופה הזו". בהמשך, היא פותחת סניף של שמלות כלה וערב בשיתוף "פנינה טורנה" במלון הר ציון. ככל שהזמן עבר, שמה הלך לפניה והתגלגל ברחבי הארץ. "החלטתי לצאת מעט מירושלים, והתחלתי לעבוד עם מעצב השיער אמיר מזרחי בכיכר המדינה. זו הייתה תקופה מופלאה. המקום היה נראה כמו מועדון לילה והרמה הייתה גבוהה מאוד", היא מספרת. היא נשארת שם כ-4 שנים ועובדת עם לקוחות בעלי מעמד כלכלי גבוה.

ירושלים או תל אביב?

הפקה בשיתוף PENTHOUSE TLV. דוגמנית: מיקה פרנקל. צילם: אילן אמויאל

"יש משהו בירושלים שמשאיר אותי על הקרקע. בכל שנות עבודתי, איפרתי דוגמניות, סלבס, נשים עשירות מהארץ ומהעולם, אבל ירושלים זה הבית. החברים. אנשים סומכים עליך. ולמרות שיש לי לקוחות מגוונות, כולן, ללא ספק, מקבלות שירות דומה- איכותי. חשוב לי שכולן יצאו מרוצות ולא חשוב לי מאיזה רקע הן מגיעות".

בין עיסוקיה הרבים, אתל עובדת במכון היופי והקוסמטיקה "יוליה" ברחוב קינג דיוויד. גם לשם מגיעות נשים עם פרופיל תקשורתי וציבורי גבוה. "אני נמצאת לא מעט בהשתלמויות בחו"ל, בעיקר פריס ולוס אנג'לס. אני צריכה כל הזמן לעקוב אחרי הטרנדים הגדולים והבינלאומיים בעולם היופי, כדי להתאים את עצמי לסטנדרטים שאותן נשים מקבלות בחו"ל, כיוון שהן נמצאות כל הזמן בתזוזה ומקבלות טיפולי יופי בכל העולם. אחת הנשים המתוקשרות, שהגיעה אליי לטיפול, סיפרה לי שהיא שיחקה עם הילדים בגינה בניו יורק ומסביבה דיברו עליי, כמאפרת. הנשים המליצו בחום והיא מיד לקחה את הטלפון שלי. זה החמיא לי מאוד".

ואיך אפשר בלי מילה על סערת ירון לונדון ו"הפליליסטיות"?

"ברור שאני לא מתחברת לדרך שבה הוא התבטא, ולשוביניזם המתפרץ, אבל, אם נתייחס לעניין המראה, אני די מסכימה. נשים עוברות את אותן טיפולים, בדיוק אותו הדבר וזה הפך להיות מראה הומוגני. אני מאוד ממש בעד המראה הטבעי, ואני עובדת קשה מאוד כדי שכל אישה תצא עם המראה שמתאים לה, בסטייל שלה. יש אחת יותר עדינה, השנייה רוצה להבליט יותר, אבל הן ממש לא יוצאות דומות אחת לשנייה אצלי".

המפגש הראשון ביני לבין אתל התקיים במסעדה בירושלים. חברה הכירה בינינו ואתל מיד אמרה לי: "תתקרבי אליי, אני רוצה להראות לך משהו". מיד נכנסתי לשיעור חשוב לגבי הגבות שלי וכיצד הן משפיעות על חוסר הסימטריה בפניי. במקום להיעלב, קבעתי אצלה תור. משהו בישירות ובכנות, ובעיקר – במקצועיות שלה, גרם לי לבדוק את העניין מקרוב. "עם השנים, היה לי חשוב להתמקצע בהשתלמויות באיפור הקבוע ונסעתי ללוס אנג'לס ללמוד את הנושא. זה כבר מזמן לא מה שהיה פעם, איפור קבוע שאחרי שנים הופך להיות כחול או סגול. היום זה חלק מתיקוני הא- סימטריה שיש לרובנו בפנים. לכן אני גם מכנה את עצמי 'מעצבת פָּנִים'. גם הגיעו אליי הרבה לקוחות דתיות ששאלו את הרבנים אם האיפור הקבוע מותר על פי ההלכה, וכמובן שיש על כך היתר הלכתי ואין בעיה", היא משתפת.

סררו עם יוצאות בית האח הגדול VIP נטלי דדון ועדן יוחנן

ההשתלמויות בחו"ל וההתמקצעות בתחום האיפור הקבוע והאסתטיקה פתחו לה עולמות והיא החלה לעבוד כיועצת יופי ואסתטיקה אצל ד"ר צחי שלקוביץ, מומחה לרפואת עור ודרמטולוגיה אסתטית, בתל אביב.  "ידוע שיופי נמדד על פי סימטריות. אני חשה תחושת שליחות לסייע לאישה להרגיש טוב עם עצמה ולהגביר לה את הביטחון העצמי".

"אצלך, למשל," היא ממשיכה, "מיד זיהיתי שיש לך שריר חזק יותר בגבה השמאלית ולכן היא גבוהה יותר. בעזרת שיטת ה'מיקרו בליידינג' (מחטים קטנות שיוצרות אפקט של שערה) אני מצליחה להשוות את הגבה השנייה שלך ולייצר ביניהן אחידות ובצורה הכי טבעית שיש".

מורן שמואלוף. לפני ההליך

את הטיפול שלי אנחנו מתחילות בשיחה על ההליך והרדמה מקומית באמצעות משחת אילחוש לאזור הגבות. אתל מאפרת את הגבה שלי כדי שאקבל הדמייה כיצד זה הולך להיראות בסוף התהליך. לאחר כ-30 דקות, כשההרדמה המקומית כבר עובדת, אנחנו מתחילות בהליך. היא מודדת את הגבה, ואת מרחקה מהעיניים ומעצמות הלחיים, באמצעות סרגל מיוחד ומתחילה לשרטט את התבנית של הגבה.

בנימה אישית, לאורך השנים נחרדתי מטיפולי קוסמטיקה, והרגיש לי שמסתכלים עלינו, הנשים, במודל של "ברבי" וכולן צריכות לשאוף לשם. אבל אתל לא נתנה לי תחושה שמשהו בי לא בסדר. הגישה שלה הייתה אנושית, ממקום כן ואמיתי ובעיקר- חמלתי. היא לא מנסה לשנות את המטופלת למודלים שהיא מכירה או רוצה, היא מקשיבה לצרכים של הלקוחה, לפחדים, לרצונות, ורק אז מתחילה לעבוד. השלב הכי חשוב בעבודה מולה היה ההדמייה שהיא ערכה לי לפני כן. כולנו רוצות להתחבר רגע לשינוי שאנחנו עושות, לפני שיהיה מאוחר מדיי.

ההליך כולו אורך כ-40-60 דקות, מעט כואב (למי שרגישה כמוני), אבל התוצאה בסוף- לא פחות ממושלמת.

מורן שמואלוף ואתל סררו. אחרי ההליך

 

גיא לרר בפרידה כואבת: "כואב לי אבל אין יותר מגיע מזה"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,18/07/24

יכול לעניין אותך גם

עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה | טור דעה

אוראל בן חמו משתפת אותנו בהפרעה שאובחנה אצלה, ואיך זה לא מונע ממנה להגשים את החלום הכי גדול שלה

אוראל בן חמו
יום ראשון,31/03/24
אייל גולן, אינסטגרם

אייל גולן חוגג לאיש הקרוב אליו ביותר: "שנמשיך לכבוש פסגות"

הזמר האהוב העלה סטורי מרגש: "המון מזל טוב לאח, חבר ומנהלי האישי ואהוב ליבי. מאחל לך אושר, שמחה, נחת מהילדים ואהבה גדולה עם אלינור שלנו"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,04/07/24
אייל גולן, אינסטגרם

אייל גולן מקלל צופה בהופעה שלו: "ילדה עם קוקיות, קוקסינל"

במהלך סיום ההופעה נער שהיה בקהל השליך בקבוק מים לעברו של הזמר ואף פגע בו: "אם היית גבר ולא ילדה עם קוקיות היית בא למאחורי הקלעים

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,16/07/24
פאולה רוזנברג

פאולה רוזנברג חושפת לראשונה: "נולדה אחרי 20 שנות זוגיות"

המגישה טוענת: "מאז שאנחנו לא בדינמיקה על המסך, יש לנו יותר זמן וחופש להעמיק את האינטימיות בקשר האמיתי שלנו, וזה מאפשר לנו להגיע לעומק חדש"

מערכת ג׳ננה
שבת,13/07/24
עדן חסון צילום טל עבודי

עדן חסון רוכש וילה מטורפת ב-6 מיליון שקל: לאן יעבור לגור?

הווילה החדשה של הזמר, ששטחה הכולל מגיע לכ-250 מ"ר, כוללת 7 חדרים, מרפסות גדולות ושטחי אירוח מפנקים, וזה ממש לא הכל

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,07/05/24
גיא לרר צילום מסך

גיא לרר חושף: "עוד מחדל ענק, אף אחד לא יבדוק"

המגיש טוען: "יש תנועה אנטי ציונית ענקית ומוצלחת מאוד, הרבה מההצלחה שלהם היא תולדה של עבודה. כסף. תכנון. מחשבה. ומיקוד במקומות הנכונים"

מערכת ג׳ננה
יום שישי,17/05/24
אברי גלעד

אברי גלעד עושה זאת לראשונה: "עוד לא מאוחר"

המגיש החליט לקשט את רכבו בדגלי ישראל: "היום שמתי 2. גאה שזהו דגלי, גאה שזהו עמי, מתפלל שעוד נניף אותו בשמחה שאינה מהולה בכל כך הרבה כאב וצער"

מערכת ג׳ננה
יום שני,13/05/24
טילטיל ובנו יוסי

טילטיל בווידוי מצמרר: "הבית לא מתפקד, אשתי על כדורים"

כוכב הריאליטי סיפר על המצב אליו נקלעה אשתו בכאב רב: “התמוטטה כבר כמה פעמים, אתה רואה את האישה שלך ככה. אתה רואה את הבת שלך"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,09/05/24
יעל בר זוהר וגיא זוארץ

יעל בר זוהר כותבת בכאב: "כמה סבל אפשר כבר להכיל"

בר זוהר שיתפה תחושות כואבות לזכר השואה וקראה להשבת החטופים: "חייבים לדאוג שהחטופים והחטופות בשבי חמאס הנאצים יחזרו"

מערכת ג׳ננה
יום שני,06/05/24
צופית גרנט כאן 11

צופית גרנט כועסת: "מה אכפת לי ממך ומהילדים שלך?"

צופית גרנט: "לעזתים אין לי שום חמלה. החזקתם חטופים בדירות שלכם, הכתב של אלג'זירה בלתי מעורב? מה אכפת לי ממך ומהילדים שלך?"

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,25/06/24
הילה קורח, צילום מסך

הילה קורח ויאיר שרקי ביחד: זה התכנית שיקבלו

תכנית חדשה בגלי צה"ל בהגשת צמד העיתונאים הילה קורח ויאיר שרקי. השניים יפגשו בכל שבוע, ב9:00-11:00, לשעתיים של מבט מזווית קצת אחרת

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,09/07/24

אבל בעולם המוזיקה: הזמר אדם נפטר לאחר מאבק במחלת הסרטן

אדם, בן 64 במותו, הותיר מילים אחרונות אותן ביקש לפרסם לאחר לכתו: ״ אם אתם קוראים את המילים האלה סימן שאני בעולם שכולו טוב"

מערכת ג׳ננה
יום שישי,28/06/24
אייל ברקוביץ באנגליה

אייל ברקוביץ' נפרד מישראל: זה היעד המפתיע שבחר

רחוק מאור הזרקורים ואחרי הטלטלה בחייו האישיים, מסתבר שהטאלנט החדש של רשת 13 מצא מפלט בחופשת פסח יוקרתית בדובאי

מערכת ג׳ננה
שבת,27/04/24
ערוץ 14

מגיש ערוץ 14 מסתבך בענק: "אמירות פוגעניות שהופנו כלפי מאות אלפים"

לובי המיליון יוצא נגד האמירות הפוגעניות בערוץ 14 כלפי עולים מאוקראינה: "אין מקום לאמירות פוגעניות שהופנו כלפי מאות אלפים מאזרחי ישראל"

מערכת ג׳ננה
יום שני,20/05/24
טילטיל ובנו יוסי

טילטיל בווידוי כואב: "צריך לעבור ניתוח בביצים"

המגיש סיפר: "ארבעה חודשים אני מרים חיילים על הכתפיים ועושה להם שמח. לא מגיע לי? אני צריך לעבור ניתוח בביצים, הנה, אני אומר את זה בשידור"

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,21/05/24
טל ברמן בכאן 11

כאן 11 בהודעה משמחת: שידורי יורו 2024 - בחינם

תאגיד השידור הישראלי, הודיע כי ישדר בחינם לכל בית בישראל את מיטב המשחקים של אליפות אירופה בכדורגל. רשימת המשחקים בפנים

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,07/05/24
עדן גולן הוריקן ביוטיוב

עדן גולן תזכה באירוויזיון? עלתה לגמר ומזנקת בטבלאות ההימורים

טבלאות ההימורים הולכות עם עדן גולן חזק ובמהלך הערב זינקה בלא פחות מ-6 מקומות אל המקום השני בטבלאות ההימורים בדרך למקום השני אחרי קרואטיה

מערכת ג׳ננה
יום שישי,10/05/24
מירן בן אסולין

הכלה שהטריפה את עומר אדם הותקפה באלימות: "מגיע לכם ה-7 באוקטובר"

מירן בן אסולין שזכורה ככלה שבילבלה את הזמר עם המשפט "אמאלה איזו שווה אני", הותקפה לדבריה על ידי פועלי בניין אלימים בעיר מגוריה

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,02/05/24
ינון מגל

נתניהו מבריז לערוץ 14: ינון מגל והפטריוטים מובכים

נתניהו אמור היה להגיע לראיון ראשון בתקשורת הישראלית בתכנית 'הפטריוטים' של ערוץ 14, אך שעה קלה לפני תחילת התכנית, יצאה מלשכתו הודעת ביטול

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,20/06/24
אברי גלעד

אברי גלעד נפרד מקשת 12: מדוע יירד מהמסך?

גלעד כתב: "אל תעלוזנה בנות פלישתים, התכנית של שרקי ושלי לא נעלמה, רק יצאה לשבוע התארגנות מחדש. חוזרים במוצ"ש"

מערכת ג׳ננה
יום שני,20/05/24

אילנה דיין חוגגת רגע מאושר: הפכה לסבתא בפעם הראשונה

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,28/04/24

אופירה אסייג נפרדת מילדיה: "אני ברגשות מעורבים"

מערכת ג׳ננה
יום רביעי,26/06/24

אייל גולן נפרד בכאב: "משתתף בצערכם, התבשרו בבשורות קשות"

מערכת ג׳ננה
יום שני,27/05/24

יוקר מחייה בלי מחשבה

אוראל בן חמו
יום רביעי,07/02/24

קבוצת הטלגם החדשה של ג׳ננה NEWS

הצטרפו לקבוצת הטלגרם של ג׳ננה

וקבלו את כל העדכונים, החדשות והידיעות הכי חמות לפי כולם יישר לנייד שלכם!