יכול לעניין אותך גם

חדשות הבידור

שי גולדן

קרדיט: שי גולדן

מגיש ערוץ 14 כועס: "נמאס לי, שיזיז את התחת"

שי גולדן טוען: "אין לי שום סבלנות, לא לשמוע על ״ניצחון מוחלט״ או על הקפלינסטים ואהוד ברק. תביא כבר תוצאות, ביבי. ואם אתה לא מסוגל - לך הביתה"

מערכת ג׳ננה

מערכת ג׳ננה

04/05/24

מגיש ערוץ 14 שי גולדן העלתה פוסט נוקב במיוחד בפייסבוק שלו לקראת אחד הימים הכואבים במסורת ישראל שיחול ביום שני, יום הזיכרון לשואה ולגבורה, אז גם יימלאו שבעה חודשים לאסון השבעה באוקטובר.

גולדן תקף בפייסבוק שלו: "זהו. עומד לי גוש בגרון. בעצם, לא זהו: אם אני אשמע עוד פעם את המילה ״רפיח״, אני אצרח עד שקיר ייסדק או ייפול. נשבר לשמוע על זה. תעשו את זה, או שתסתמו את הפה. אם אתם לא מסוגלים – תאמרו את האמת לציבור. די. נגמר. נגמרה הסבלנות. או שיפעל כבר מר נתניהו, יקבל החלטה, ויזיז את התחת שלו, וייעשה מעשה, או שיניח לנו. די. נשבר. תחזיר את החטופים. תיכנס לרפיח. תעשה משהו כבר, ראבאק. הזמן משחק לרעתנו. כל דקה שחולפת מרעה את מצבנו, באופן היסטורי. ועכשיו הוא הזמן לעשות מעשה. משהו. משהו להראות לציבור, לתת לציבור, כדי להוכיח לנו שמדינת ישראל פועלת. לא נגררת. לא מגיבה לאירוע שמישהו אחר מנהל (סינוואר, נסראללה, חמינאי), ולא זזה סנטימטר מהמקום בו הייתה לפני שלושה חודשים. אנחנו תקועים. די. אי אפשר יותר".

עוד כתב: "כמה זמן עוד נחכה לראות את המעצמה הצבאית, הכלכלית, הטכנולוגית שאנחנו, מזיזה את ישבנה ועושה מעשה? לא מעניין אותי בן-גביר, גנץ, ביידן, גלי בהרב-מיארה, כל מי שמפריע. נמאס לי. נמאס לי לראות את המדינה שלי, הבית שלי, העתיד שלי, מגומגם וכנוע ותבוסתני ונגרר. נמאס לי. מי שלא מסוגל להוציא אותנו מהמצב הזה שיילך ולא יחזור. נמאס. נמאס. כמה סיפורים אפשר לספר? כמה תירוצים אפשר לתרץ? כמה? כל עשר דקות הוא מעלה סרטון ״אנחנו נכנסים לרפיח״. שמענו אותך, נתניהו. כבר מאה פעמים מבטיח שתיכנס לרפיח. תקיים – או תניח לנו לנפשנו. לא מעניין אותי בג״צ, אמנון אברמוביץ׳, גלי בהרב מיארה ושאר עיזים ועופות. תפעל כבר. תעשה מעשה. תיכנס לרפיח. תחזיר חטוף אחד בחיים. תפעל בצפון. משהו. משהו. משהו. אי אפשר להמשיך ככה יותר. מתי חבריי האהובים לימין יודו שהוא לא מסוגל? שהוא קורס לתוך המציאות ולתוך עצמו? לא מעניין אותי מה בן-גביר אומר. לא מעניין אותי איזה לחץ מפעיל אייזנקוט. הם לא מעניינים אותי. מעניין אותי עתיד המקום הזה. הבית שלי. העתיד של ילדיי. הדם של האחים והאחיות שלי שנשפך כמו מים. החטופים שלי, שקבורים, בלי אופק, במרתפי השטן. די".

גולדן המשיך: "אם אתה לא מסוגל, ביבי, לך הביתה. לא מעניין אותי מה הסיבה. פאקינג לא מעניין אותי. אני רוצה לראות שמדינת ישראל מבהירה לעולם ולמזרח התיכון מי היא ומה היא. וכרגע אנחנו מצויים באירוע שהנזק שלו היסטורית צפונה, עשרים שנים מינימום, הוא מוחלט. ולא מעניין אותי אם כל המערכות מסכלות כל פעולה של ביבי. אני רוצה ראש ממשלה שמסוגל לפעול. ואין לי שום עניין בקפלן או בשום חרטא אחרת. אני רוצה לראות את מדינת ישראל מתקנת את מצבה; משקמת את מעמדה הבינלאומי, ונלחמת באופן מהותי באנטישמיות המטורפת שאוחזת בעולם (באוסטרליה וביפן יש הפגנות נגדנו). לא מעניין אותי כלום. רק העתיד של ילדיי כאן. ומי שעסוק בצדק ובפרינציפ ובכבודו של ביבי, ובתפיסה שביבי הוא משיח שנבחר על ידי אלוהים להצילנו, או גוזל שנשבה בידי ״השמאל״ הוא אוויל. אתה ברגע בן גוריוני. לא מסוגל לספק את הסחורה (ולא מעניינת אותי הסיבה, בסדר?)? תודה רבה – ושלום ולא להתראות. אין לי שום כח להסברים למה הוא לא מסוגל. תביאו לי מישהו שמסוגל".

עוד טען בדבריו: "אנחנו מוכרחים להיחלץ מהמצב הזה. מוכרחים. אין לי שום סבלנות, לא לשמוע על ״ניצחון מוחלט״ או על הקפלינסטים ואהוד ברק שמפריעים והורסים. סבבה – אתם צודקים. אבל תביא כבר תוצאות, ביבי. ואם אתה לא מסוגל – לך הביתה. עם ישראל ומדינת ישראל זקוקים לתוצאות, להתקדמות, למהלך משמעותי. ואם אתה לא מסוגל – ולא מעניינת אותי הסיבה לכך – אז די. התמונה ההיסטורית גדולה פי מיליון מהפרינציפ של להגן על נתניהו ולהתבכיין על ״השמאל״. ואני לא מצליח להבין אף אדם שמסביר לי למה הניצחון הוא עניין של זמן (שבעה חודשים! שבעה!). די. אין יותר זמן. מוכרחים לנוע. לבצע פעולה. לפרק את המשוואה. להגדיר את הסיטואציה מחדש".

לסיום הסביר: "ומי שלא מסוגל – שיניח את המפתחות. ולא, אני לא חושב שגנץ הוא גאון גדול ועילוי והבשורה על פי אברהם אבינו. אבל אני דואג לילדיי. ומצב העתיד שלהם הורע דרמטית מאז השבעה באוקטובר. ועל זה אני נלחם: על העתיד שלהם. והעתיד מוגדר כרגע. ממש עכשיו. סליחה שביאסתי ודיכאתי ואכזבתי את עוקביי הימניים. אבל נמאס לי. אני דואג ממש ממש ממש למדינת ישראל. והיא מוכרחה סטירת לחי מצלצלת כדי לצאת מהאמוק והטירוף וחוסר ההבנה שמושל בה כעת. ומי שכל מה שהוא הבין מהטקסט הזה הוא ״מגיש בערוץ 14 יוצא נגד ביבי״, וכל מי שייחפש קליק בייט, או כותרת, כי העזתי לומר את האמת, כפי שאני רואה אותה, באשר למצבה של ישראל, הוא אדיוט. פשוט אפס. זה טקסט של ישראלי שמביט בדרך בה מדינת ישראל מנוהלת ומתנהלת כרגע, ופשוט נחרד. פשוט נחרד. ואף על פי כן, ולמרות הכל: עם ישראל חי! לנצח נצחים!".

גיא לרר בפרידה כואבת: "כואב לי אבל אין יותר מגיע מזה"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,18/07/24

יכול לעניין אותך גם

שמן זית

שמן זית מזויף נמכר בישראל: זה המותג שיורד מהמדפים מידית

היבואן "טעמן שיווק מזון בע"מ" קורא להחזרת מוצר – "שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה", המוצר אינו עונה על הגדרת שמן זית"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,09/05/24
אברי גלעד

אברי גלעד מתוסכל: "החלטה שערורייתית שתתפוצץ לכולנו בפנים"

המגיש תוקף את החלטת בית המשפט: "מי שערק מצבא אריתריאה, זכאי למעמד פליט בישראל, כי הוא נרדף פוליטית. מעניין את סבתא שלי פנינה ז"ל מה לי ולהם?"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,20/06/24
סתיו קצין

כוכבת האח הגדול חושפת: האם התכנית מבוימת?

סתיו קצין נשאלה על ידי עוקבת אם הדברים בתוכנית מבוימים והשיבה באופן חד משמעי: "לא, זה ממש לא מבוים. אף אחד לא אומר לנו מה לעשות"

מערכת ג׳ננה
שבת,04/05/24
טילטיל ובנו יוסי

טילטיל חושף לראשונה: כך כמעט עקצו ממני 250,000 שקל

כוכב הריאליטי חשף לראשונה: "נכנסתי ללחץ והם רוצים בתמורה לקלטת 250 או 300 אלף שקל שלא לפרסם את זה, כי אם לא, אז הם מפרסמים את זה"

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,14/05/24

טאבו עם חנוך דאום חוזרת לעונה שנייה

עונה חדשה לתוכנית שפורצת את כל גבולות הפוליטקלי קורקט. הסדרה צולמה לפני ה7 באוקטובר ולכן לא תיגע בנושא. היא תשודר החל מה- 04 במרץ, בימי שני, בשעה 21:30 בכאן 11

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,22/02/24
רביב דרוקר צילום מסך

רביב דרוקר מובך על ידי עמית סגל: "להשתדל עוד קצת יותר להיות הגון"

עמית סגל טוען: "לרביב דרוקר היה סיפור גדול על מירי רגב, חבל שכמו שקורה לו לעיתים הוא לא התאפק והגזים קצת בניסיונו לסגור איתי חשבון ישן"

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,26/05/24

קרן פלס בטענות חמורות: "עשו לי שימוע, זה מסוכן"

לדברי פלס, ההסכם להופעתה במוזיאון יד ושם נחתם לפני מחאת קפלן, אך מלשכת רה"מ דרשו לכאורה לטענותיה בלבד "להבטיח" שלא תהיינה "פרובוקציות" מצידה

מערכת ג׳ננה
שבת,04/05/24
אלירז שדה מתוך אינטימי

אלירז שדה מקבל ג'וב חלומי: זה הערוץ שבחר לצרף אותו

מנחה הטלוויזיה ובן זוגה של אילנית לוי, אשר יהיה חלק מפאנל תוכנית האקטואליה הפוליטית החדשה ויופיע ברצועות נוספות

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,26/05/24
משטרה

איציק זוהר בהסתבכות קשה: כתב אישום הוגש נגדו

בכתב האישום נטען כי זוהר אחז בזוגתו בחוזקה בבניין מגוריהם, הוא לכאורה קמץ את ידו לאגרוף וכיוון אותה לעברה, דחף אותה לעבר חלון הזכוכית

מערכת ג׳ננה
יום רביעי,05/06/24
אסי עזר ואלברט אסקולה, אינסטגרם

אסי עזר באמירה כואבת: "רואים בלהט"ב אזרחים סוג ב'"

המגיש מתוסכל: "דרשנו ולא נפסיק לדרוש- שיווין זכויות מלא מהמדינה שלה אנחנו נותנים הכל, אבל היא עדיין רואה בנו הלהט"בים כאזרחים סוג ב'"

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,09/06/24

עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה | טור דעה

אוראל בן חמו משתפת אותנו בהפרעה שאובחנה אצלה, ואיך זה לא מונע ממנה להגשים את החלום הכי גדול שלה

אוראל בן חמו
יום ראשון,31/03/24
חיים לוינסון קשת 12

חיים לוינסון חוטף עוד תביעה: כך הצל בחר לעקוץ

הצל כתב נגד לוינסון בביקורת קשה: "רק שהטרולון הטפשון נפל על הבן אדם הלא נכון והופ קיבל ומכתב התראה לפני תביעה שכבר נשלח אליו תוך 10 דקות"

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,16/06/24
אברי גלעד

אברי גלעד נפרד מקשת 12: מדוע יירד מהמסך?

גלעד כתב: "אל תעלוזנה בנות פלישתים, התכנית של שרקי ושלי לא נעלמה, רק יצאה לשבוע התארגנות מחדש. חוזרים במוצ"ש"

מערכת ג׳ננה
יום שני,20/05/24
זאב רווח, מתוך אינסטגרם

זאב רווח סובל ממצב רפואי קשה: "לא יוכל להשתתף באירוע"

זאב רווח, כוכב "צ'רלי וחצי", לא יוכל להשתתף באירוע לציון 50 שנה ליצירת המופת בשל בעיות בריאות מהן הוא סובל, אשתו: "איחל בהצלחה למשתתפים"

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,05/05/24
ינון מגל, צילום מסך

ינון מגל משפיל את רביב דרוקר: "מבין איך היו קאפואים"

מגיש ערוץ 14 תקף: "ב2015 כשהצעתי להטיל עוצר על שכונות במזרח ירושלים שמהן יצאו מחבלים שדקרו יהודים במערב העיר, הוא אמר שזה "רעיון נאצי"(!)"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,09/05/24
אופירה אסייג

אופירה אסייג במתקפה חריפה: "הפה שלך יום אחד ידפוק אותך"

המגישה טענה בטור דעה נגד השרה אורית סטרוק: "איך את מעיזה להגיד שחייהם של 33 חטופים לא מעניינים אותך? ממה את עשויה?"

מערכת ג׳ננה
יום רביעי,01/05/24

אבל בעולם המוזיקה: הזמר אדם נפטר לאחר מאבק במחלת הסרטן

אדם, בן 64 במותו, הותיר מילים אחרונות אותן ביקש לפרסם לאחר לכתו: ״ אם אתם קוראים את המילים האלה סימן שאני בעולם שכולו טוב"

מערכת ג׳ננה
יום שישי,28/06/24
דניאל גרינברג באינסטגרם

גרושתו של אייל גולן במחמאות מרגשות: "מודל לחיקוי והשראה"

דניאל גרינברג הקדישה בסטורי שהעלתה מילים חמות למעיין אדם: "אלוהים רואה את מה שאני, מגיע לך. קיבלת 2 מתנות מדהימות מבורא עולם"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,18/07/24
צבי יחזקאלי, מתוך חדשות 13

צבי יחזקאלי נפרד מחדשות 13 אחרי 22 שנה בכעס: "הייתי לבד"

יחזקאלי טוען: "זו סביבה שנהייתה פחות נוחה עם השנים, בטח במלחמה. הייתי רוצה להיות במקום שיותר מחזק את החיילים. הגעתי למצב שאני כבר לא מאיר"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,16/05/24
קשת 12 צילום מסך

מגישת חדשות 12 חושפת: "השכר שלי? חברת החדשות תפשוט רגל"

דפנה ליאל נשאלה: "איך אתם משתכרים בתקשורת? זה לפי שעות או משכורת גלובלית?", על כך השיב ליאל באופן מצחיק למדי: "באופן כללי גלובלי"

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,14/07/24

בלגן באירוויזיון: מגיש כאן 11 חוטף ביקורת חריפה מאחת המתמודדות

מערכת ג׳ננה
שבת,11/05/24

כבוד ליוצר ישראלי בהוליווד: זה הסרט שהדהים את הקהל

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,04/07/24

סערת ענק בחדשות 13: המגיש הבכיר עולה להתקפה

מערכת ג׳ננה
יום רביעי,26/06/24

האח הגדול ורוקדים עם כוכבים יורדות מהמסך: שינויים בקשת 12 ורשת 13

מערכת ג׳ננה
שבת,15/06/24

קבוצת הטלגם החדשה של ג׳ננה NEWS

הצטרפו לקבוצת הטלגרם של ג׳ננה

וקבלו את כל העדכונים, החדשות והידיעות הכי חמות לפי כולם יישר לנייד שלכם!