יכול לעניין אותך גם

חדשות הבידור

יעל בר זוהר וגיא זוארץ

קרדיט: יעל בר זוהר וגיא זוארץ

גיא זוארץ נפרד מאחד האנשים האהובים בחייו: "כמה היית מאושר"

זוארץ כתב בסטורי הראשון מבין שמונה מילות פרידה מחמו שהלך לעולמו: "קשה להיפרד, נחליט לא להיפרד ושתמשיך לחיות בלב שלנו ותמיד תשאר חלק מהמשפחה"

מערכת ג׳ננה

מערכת ג׳ננה

01/06/24

לאחר שביום שלישי האחרון, המגישה האהובה של קשת 12, יעל בר זוהר בר שיתפה בסטורי עצוב בחשבון האינסטגרם שלה שאביה נפטר, כעת הגיע תורו של בעלה, גיא זוארץ להפרד מחמו, לאחר שחזר ארצה מצילומי הישרדות של רשת 13.

זוארץ כתב בסטורי הראשון מבין שמונה מילות פרידה מחמו שהלך לעולמו: "מני יקר. אני זוכר את הפגישה הראשונה שלנו בבית שלך ברמת אביב הייתי קצת בלחץ בכל זאת פעם ראשונה לפגוש את האבא של החברה החדשה שלי אבל מהר מאוד הבנתי עם מי אני מתעסק. נכנסנו אליך ואתה הופעת כמו שאתה רק יודע, חתיך שזוף מתולתל סחבק עם ניצוץ שובבי בעיינים ועם סאבטקס של "אני מפקיד אצלך את היקר לי מכל אז דירבאלאק"

הוא כתב בהמשך: "מנחם מהרגע הראשון התאהבנו אחד בשני בצחוקים בשטויות בשמחת החיים שלך נכנסת חלק גם ללב של כל הזוארצים אהבת אותם והם אהבו אותך היית בן בית ממש חלק מהמשפחה .ימי שישי אצל זיגי ושרי הפכו למפגש קבוע חגים שמחות ואתה פרחת שם היית מאושר בחום המשפחתי שעטף אותך. מנחם אתה תותח, תמיד אמרתי לך, איש חכם חד חרוץ עם כוח רצון בלתי רגיל. כשרצית משהו אף אדם לא עמד בדרכך הלכת בלי בושה לא הכרת את המונח "לא נעים".

זוארץ המשיך: "השתמשת בכל מה שיש לך כדי לפרנס – אם זה מורה להתעמלות, מציל בבריכה, פעילויות ימי הולדת לילדים מה שהפך אותך גם לקוסם ואפילו קייטנות עשית כשהמפורסמת מכולן היא קיטנת הסוסים המיתולוגית .בפועל לא היו סוסים. היה סוס אחד, פוני קטן שכל ילד ישב עליו פעם. רק עם השנים ספרת לי על הילדות שלך ילד דור שני לניצולי שואה הורים דוברי פולנית ויידיש עם מעט מאוד עברית עם אבא שאיבד את אשתו וילדיו במחנות והתחיל מחדש עם אמא שלך רחל שכל כך אהבת. ספרת על אביך על הקושי שהיה לך בקשר איתו – איש עבודה קשה יום שלא הצליח להעניק לך את והחיבוק האבאי שהיית זקוק לו".

זוארץ המשיך: "היית ילד דרום תל אביבי צבר ישראלי אוהד הפועל חתול רחוב מחוספס חכם קומבינטור על לימדת את עצמך להסתדר לבד להשיג להעיז. רצית ללמוד חינוך גופני בווינגייט ועשית את זה למרות שאביך רצה שתמשיך לעבוד בחנות הקטנה רצית לשנות את שם המשפחה הפולני והגלותי שלך למרות שההורים לא היו בעד אבל אתה רצית ללכת קדימה להרגיש חדש, ישראלי רצית למקסם את הפוטנציאל כאן ואיזה מזל שעשית את זה מנחם, כי מי יודע מה היה קורה אם שמה של כוכבת רמת אביב ג בת .15 היה יעל זיידה".

המגיש של רשת 13 הוסיף: "וכמה היית מאושר כשהפכת לסבא אני נזכר בך מחזיק בידך את יהלי כשרק נולד ואתה לא מפסיק לבכות מהתרגשות ממש רחפת באוויר ויהלי כמעט עף איתך. מנחם רק כשראיתי אותך מתפקד כסבא יכולתי להבין איזה אבא היית למיכלי ויעלי. פעם בשבוע לא יעזור בית דין היית נוסע ברכב שלך כמעט שעה מרמת אביב לעמק חפר כדי להיות עם הנכדים שלך (בפועל זה לוקח חצי שעה אבל בטכניקת הנהיגה הייחודית שפיתחת "גז ברקס גז ברקס" הנסיעה הפכה לשעה. איזה סבא מופלא מהאגדות – מהרגע שנכנסת אלינו רק הנכדים עייננו אותך, תמיד מביא מתנות איזה אוטו על שלט, איזה כדורסל מפלסטיק וכמובן לא נשכח לעולם את הצעצוע תוכי שקנית שעל כל רעש קטן היה שורק שעות. באמצע אותו הלילה כשהתוכי בבקשה אל תדאג בקשר לזה זרקתי אותו לפח כשהוא המשיך לשרוק בפח, פרקתי אותו לחלקים קטנים קטנים וחזרתי לישון".

עוד סיפר: "היית סבא על מלא מקסים חם משקיען מלמד מצחיק. שיחקת מלא כדורסל עם יהלי ואורי חיובים, 135, אם הם לא למדו מאיתנו מספיק תחרותיות אז הם קיבלו גם כיתת אמן ממך עד שלעיתים לא הייתה לי ברירה הייתי מתקרב אליך ולוחש לך באוזן:" מנחם תוותר". היית עוטף את יהלי ואורי בזרועותיך ומקריא להם אין ספור ספרים בסבלנות בכשרון היית מאושר באמת, נותן להם אולי את מה שלך היה חסר. מנחם כוח החיים שלך הוא השראה גם בשנים האחרונות שהיו קשות יותר לא וויתרת המשכת להילחם לחיות נהנת ממה שיש גם מרגע של משחק כדורגל בטלוויזיה או כמה פרוסות של עוגת גבינה שיעלי הייתה שולחת לך. גם ברגעים פחות טובים שלך כשהייתי שואל אותך מה שלומך ? הייתי תמיד עונה "בסדר" כמו השלמה וקבלה של מצבך ומסר של זה מה שיש ועם זה ננצח".

לסיום כתב: "זכית מנחם ביעלי שלך שכל כך אהבת ועשיתם יחד דרך מופלאה של הצלחות אדירות זכיתם שעשיתם את המסע הזה יחד והיא זכתה שהאיש הכי נאמן הכי טוטאלי הכי אוהב היה אבא שלה ועם כל הטירוף שהיה איתה מנחם יקר, הצלחת לשמור עליה. גם באותו הלילה כשב 3 לפנות בוקר קבוצת נערים צפצפו לכם באינטרקטום והעירו את כל הבית צורחים "איפה יעל בר זוהר איפה" ? לא עברה דקה וירדת למטה בפיגמה מחזיק נבוט ביד והצחלת לרודף אחריהם…והשאר היסטוריה. לא צלצלו יותר באנטרקום הצלחת מנחם…כשאני רואה איך יעלי טיפלה בך עטפה אותך דאגה לך והכל במסירות נפש טוטאלית לא רואה בעיניים מלבד להיות שם עבורך לעזור לך להמשיך לחיות . וידעת להוקיר תודה וידעת גם לנזוף כשהרגשת לבד. מנחם נשמה, קשה להיפרד אז בוא נחליט לא להיפרד נחליט שתמשיך לחיות בלב שלנו ותמיד תשאר חלק מהמשפחה. אני אוהב אותך מני דה מן!".

גיא לרר בפרידה כואבת: "כואב לי אבל אין יותר מגיע מזה"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,18/07/24

יכול לעניין אותך גם

עדן חסון צילום טל עבודי

עדן חסון רוכש וילה מטורפת ב-6 מיליון שקל: לאן יעבור לגור?

הווילה החדשה של הזמר, ששטחה הכולל מגיע לכ-250 מ"ר, כוללת 7 חדרים, מרפסות גדולות ושטחי אירוח מפנקים, וזה ממש לא הכל

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,07/05/24
חדשות 13 צילום מסך

רשת 13 בבלגן ענק: הדחת דרוקר מהערוץ מעוררת סערה

מתן חודורוב כתב בטוויטר שלו בשם עובדי הערוץ: "קיבלנו בהלם את ההודעה על הורדת ״אזור בחירה״, התערבות בוטה בלוח השידורים"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,11/07/24
ביטוח לאומי

ביטוח לאומי חושף: אלו ההטבות שמגיעות לכם ולא ידעתם

בביטוח לאומי מבהירים על רקע המשך המלחמה, כי גם נפגע פעולות איבה עשוי להיות זכאי לשיקום מקצועי מהביטוח הלאומי. כל הפרטים בפנים

מערכת ג׳ננה
יום רביעי,01/05/24
יערה זרד

מגישת ערוץ 14 חושפת בכאב: "אשפוז לא קצר בבית חולים"

יערה זרד שיתפה את העוקבים שלה בטוויטר שלה וצירפה גם תמונה שלה בכסא גלגלים מתוך בית החולים: "תאונה קטנה ביום העצמאות הובילה לכוויה דרגה 2"

מערכת ג׳ננה
יום שישי,17/05/24
שטרות

רשות המסים בבשורה משמחת: למי יחולקו 17 מיליון שקל?

רשות המסים הודיעה כי מעל 17 מיליון שקל הושבו במסגרת מהלך למימוש זכויות מס של ניצולי שואה, בשנה החולפת הושבו כ-5 מיליון שקלים לכ-350 ניצולים

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,02/05/24
כאן 11 טיפול זוגי

"טיפול זוגי" - הסדרה הדוקומנטרית של כאן 11 חוזרת בעונה חדשה עם מטפלת חדשה

הסדרה מאפשרת לצופים הזדמנות נדירה להיחשף לארבעה זוגות במסע אינטימי ומשנה חיים להצלת זוגיותם הסדרה תשודר בימי שני ושלישי, החל מיום שני, 04 במרץ, בשעה 22:20 ב-כאן 11

מערכת ג׳ננה
יום רביעי,28/02/24

"כשהפסקתי להרגיש לא ראיתי מה אני מפסידה"| סיפורה של סנדי פאר

בבוקר שיגרתי אחד סנדי פאר קמה כהרגלה ושלחה את ילדיה למסגרות בבתי הספר והגנים. היא נכנסה למטבח, הכינה את ארוחת הצהריים, ערכה את השולחן בדמעות כי הפעם ידעה שהיא לא חוזרת. היא החליטה להתאבד.

מערכת ג׳ננה
יום שני,11/03/24
פאולה רוזנברג

פאולה וליאון נפרדים: קשת 12 לוקחת החלטה קשה

פאולה וליאון רוזנברג לא צפויים לשוב לקשת 12 בעקבות המלחמה. הזוג נעדר מהמסך מאז פרוץ הלחימה ולפי השלב אינם תחת חוזה עם הערוץ

מערכת ג׳ננה
יום שני,03/06/24
פאולה רוזנברג

פאולה רוזנברג חוטפת השפלה: "אתם בכלל לא גרים בארץ"

לאחר שחיזקה את בית המשפט על ביטול פטור הגיוס לחרדים, קותי סבג יצא נגדה: "יש נדל"ן בקפריסין", ואיך הגיבה לו על כך?

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,25/06/24
דידי הררי באינסטגרם

דידי הררי חושף אהבה חדשה אחרי מות אשתו: "החיים ממשיכים"

המגיש סיפר שהוא נמצא בזוגיות עם עורכת דין בשם דידי זלצר, וציין: "אני יכול להגיד שהכל טוב, היא גרה עם הילדים שלה ואני בבית שלי"

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,14/05/24
שי גולדן

מגיש ערוץ 14 מתפוצץ: "איזה מקום רקוב"

שי גולדן זועם בפייסבוק: "איזה מקום עגום הוא זה שבו גם אלה שמסכימים איתך כעת, עדיין רוצים לראות את ראשך על כידון בגלל שלא הסכימו איתך בעבר"

מערכת ג׳ננה
שבת,27/04/24
חדשות 13 צילום מסך

חדשות 13 מחפשת מנכ"ל: זה מה שדורשים הכתבים ממי שייבחר

הכתבים מציינים כי רישיון הערוץ קובע שמנכ"ל חברת החדשות חייב לשמש במקביל גם כעורך ראשי, בשל הצורך לקבל החלטות מקצועיות משמעותיות

מערכת ג׳ננה
שבת,01/06/24
טילטיל ובנו יוסי

טילטיל בווידוי כואב: "צריך לעבור ניתוח בביצים"

המגיש סיפר: "ארבעה חודשים אני מרים חיילים על הכתפיים ועושה להם שמח. לא מגיע לי? אני צריך לעבור ניתוח בביצים, הנה, אני אומר את זה בשידור"

מערכת ג׳ננה
יום שלישי,21/05/24
כאן 11 אירוויזיון

בלגן באירוויזיון: מגיש כאן 11 חוטף ביקורת חריפה מאחת המתמודדות

האמנית שמייצגת את אירלנד בתחרות, שכבר זכורות לה אמירות נגד ישראל, היא טענה כי ליברמן: ״הפר את כללי התחרות״

מערכת ג׳ננה
שבת,11/05/24
עדן גולן הוריקן ביוטיוב

הראל ויזל מפנק את עדן גולן: זה הסכום המטורף שתקבל מפוקס

כשענקית האופנה מחפשת פנים חדשות, גולן צפויה לקבל משכורת שנתית של כ-800 אלף שקלים במסגרת התקשרות זו ולככב בכל פלטפורמה שיש

מערכת ג׳ננה
יום שני,27/05/24
אייל גולן, אינסטגרם

אייל גולן מתרסק בגלל בנו: "חיים של אבא"

לאחר שליאם גולן ביצע קאבר ללירן דנינו וכתב: "מצדיע לכם גיבורים וגיבורות שלנו, בזכותכם אנחנו כאן”, אביו התקשה לעצור את הרגשות

מערכת ג׳ננה
יום שני,13/05/24

יוקר מחייה בלי מחשבה

אוראל בן חמו ואחותה התווכחו אם עליית מחירי הסיגריות היא מתוך דאגה לבריאות שלנו או לא. אוראל מוכיחה שהמדינה לא באמת משקיעה מחשבה "ירוקה" בבריאות שלנו

אוראל בן חמו
יום רביעי,07/02/24
לוסי איוב יחצ

לוסי איוב נשברת בדמעות: "לא הכל בסדר, לא רק אני חטפתי"

מגישת כאן 11 נזכרת במתקפה עליה: "היה עלי עליהום באינסטגרם וגיליתי את זה באיחור של יממה כי כל כך לא הייתי שם"

מערכת ג׳ננה
יום שני,20/05/24
יעל בר זוהר וגיא זוארץ

יעל בר זוהר וגיא זוארץ נפרדים בכאב: "ביום אחד השמיים נופלים"

בסטורי שהעלתה לרשתות החברתיות בר זוהר נזכרה באחיינה שנרצח במסיבת נובה: "לא יכולה לתאר את הכאב. אני אוהב אותך עילי שלי לנצח" ומה כתב בעלה?

מערכת ג׳ננה
יום שני,13/05/24

טאבו עם חנוך דאום חוזרת לעונה שנייה

עונה חדשה לתוכנית שפורצת את כל גבולות הפוליטקלי קורקט. הסדרה צולמה לפני ה7 באוקטובר ולכן לא תיגע בנושא. היא תשודר החל מה- 04 במרץ, בימי שני, בשעה 21:30 בכאן 11

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,22/02/24

הלם בתקשורת הישראלית: העיתונאית האהובה נפרדת אחרי 35 שנה

מערכת ג׳ננה
יום שישי,31/05/24

סטטיק ורונה לי שמעון מזעזעים את התעשייה: החליטו לפרד מיידית

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,19/05/24

איתי לוי נופל קורבן לשוד: דרמה לפני ההופעה בקיסריה

מערכת ג׳ננה
יום ראשון,02/06/24

גרושתו של אייל גולן במחמאות מרגשות: "מודל לחיקוי והשראה"

מערכת ג׳ננה
יום חמישי,18/07/24

קבוצת הטלגם החדשה של ג׳ננה NEWS

הצטרפו לקבוצת הטלגרם של ג׳ננה

וקבלו את כל העדכונים, החדשות והידיעות הכי חמות לפי כולם יישר לנייד שלכם!